KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tavlor 3572709
nr 357 2709
Tavlor
4 st. 1 akvareller + 3 gouascher, 1800-tal, Italien, (ramskador)
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 18 april 2005
1.500 kr
3.200 kr
1.800 kr
2.100 kr
3.500 kr
3.700 kr